Home Uncategorized Mbushi 28 vjet, këngëtari i njohur shqiptar merr dhuratë një veturë luksoze

Mbushi 28 vjet, këngëtari i njohur shqiptar merr dhuratë një veturë luksoze

82
0

Njihet si artist dhe tekst shkrues i kompletuar, prandaj fama e tij është rritur dita ditës.

Këngëtari nga Shqipëria, Irkenc Hyka sot ka një ditë të veçantë dhe si duket po mbyllet edhe në mënyrën më speciale.

Artisti i mirënjohur po feston ditëlindjen e 28-të dhe krahas urimeve të shumta nuk kanë munguar as dhuratat, nga ato më luksozet.

Vet këngëtari ka pozuar pranë një makine të tipit “Audi Q8” duke bërë të ditur se ishte dhuratë ditëlindjeje.

“Edhe 100 Irkenc. Rrofsh sa Malet, dhurata e ditëlindjes”, ka zbuluar Irkenci përmes postimit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here