Home Uncategorized Gruaja e “Hetes” së “O sa mirë” një bukuri e rrallë

Gruaja e “Hetes” së “O sa mirë” një bukuri e rrallë

96
0

Aktori i njohur Fisnik Ademi, ka luajtur në disa projekte televizive me karakter komik, duke filluar nga “Tre gjermant e trashë”.

Siç dihet, Fisnik Ademi është i martuar me modelen Dhurata Lipovica, me të cilen ka edhe dy djem.

Dhurata Lipovica, ndonëse në të 30-tat, ende është imazhi më i pëlqyer në Kosovë dhe gjithashtu modelja më e angazhuar në vend, shkruan “Kosovarja”.

Bashkëshortja e aktorit që luante “Hetemin” në “O sa mirë”, po duket perfekt në të gjitha fotot që po i poston në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here