Home Uncategorized E dashura e tij? Zbulohet vajza që po shoqëron Butrinin në Paris

E dashura e tij? Zbulohet vajza që po shoqëron Butrinin në Paris

99
0

Dhe místeri mori fund në ditën e tretë.

Që të enjten, Butrint Imeri është bërë kryefjalë e mediave, lídhur me postimet místeríoze në Instagram, ku është shfàqur në Paris krah një vajze identitetin e të cilës nuk e ka zbùluar.

Dhe kemi bindjen se duke u kapur pas detajeve, është zbùluar se kush po e shoqëron këngëtarin simpatik.

Fillimisht, ai postoi një video nga Parisi, ku shfàqej në makinë, por detajistët vunë re në hijen e krijuar në xhamat e makinës se videon po e regjistron një vajzë.

Pasi ky lajm mori dhénë, autori i hitit “Xhanëm” ka vendosur të na ngàcmojë sërish ditën e djeshme, duke postuar një tjetër video në Instastory.

Në video shihet se ndodhet në një hotel pranë detit, e teksa del në ballkon shohim vajzën místeríoze që merr rréze dielli.

Sipas fansave, vajza místerioze që po e shoqëron Butrintin është as më pak e as më shumë se modelja Ery Viero, me të cilën e kemi parë të shoqërohet edhe më parë.

Dyshímet janë ngrítur nga postimet e saj në Instastory, ku shihet në të njëjtin vend nga ku ka postuar Butrinti videon, teksa ka vendosur vendndodhjen “Paris”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here