Home Uncategorized Aktorja e dashur për shqiptarët shtatzënë për herë të parë

Aktorja e dashur për shqiptarët shtatzënë për herë të parë

96
0

Me datë 11 korrik të vitit 2018, aktorja turke Oyky Karayel, shumë e dashur për shqiptarët për rolin e “Xhemresë” te “Kuzey Guney”, i dha fund beqarisë.

Ajo dhe partneri Can Bonomo kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, me një ceremoni të thjeshtë, mes familjarësh e miqsh.

Dyshja u munduan ta mbanin shumë private dasmën e tyre, por megjithatë foto të shumta qarkulluan në rrjet. Njëjtë po ndodh dhe së fundmi, me një tjetër lajm të ëmbël.

Mediat turke kanë raportuar se Xhemre do të bëhet së shpejti nënë për herë të parë. Aktorja është tashmë dy muajshe shtatzënë, mirëpo ende nuk e ka konfirmuar zyrtarisht.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here