Home Uncategorized Sa shumë i është rritur djali Yll Demajt

Sa shumë i është rritur djali Yll Demajt

157
0

Është këngëtar shumë i dashur dhe mjaftë i talentuar.

Yll Demaj ka vite që është bërë pjesë e skenës muzikore, ku gjithmonë arrin të sjellë hite të mëdha me këngë solo, por edhe me bashkëpunime të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Shkaku i pandemisë këtë vit nuk ka qenë mjaftë i angazhuar për shkak se janë ndaluar mbrëmjet muzikore, e këtë kohë e ka shfrytëzuar të kalojë me familjen e tij duke vizituar vende të ndryshme.

Duke ndarë momente të shumta me familjarët e tij, së fundmi publikoj një imazh me djalin i cili është rritur shumë duke pozuar përkrahë njëri tjetrit, djali po duket identik si babi i vet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here