Home Uncategorized Sa bukur kombinohen Arta dhe bashkëshorti kur dalin në qytet

Sa bukur kombinohen Arta dhe bashkëshorti kur dalin në qytet

216
0

Mbase të gjithë e mbajnë mend këngën e Arta Bajramit ‘Femër shqiptare’ është pikërisht ajo për çka filloi të pëlqehet akoma më shumë nga publiku.

E pas kësaj kënge Arta ia bashkëngjiti karrierës edhe shumë hite e suksese tjera, shkruan “Kosovarja”.

Nodnëse është e martuar po ashtu edhe nënë, por jeta private s’po del të jetë pengesë në karrierën e saj.

Rikujtojmë, se Arta viteve të fundit ka ndërruar edhe zhanrin e muzikës duke qenë më e angazhuar në dasma e ahengje familjare.

Jo rrallë herë ëshë shkruar e përfolur edhe për bashkëshortin e saj, me të cilin sot pozojnë të veshur njëjtë.

Një çift mjaft i lezetshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here