Home Uncategorized Para 5 viteve, kështu e quante Naseri Aidën

Para 5 viteve, kështu e quante Naseri Aidën

117
0

Janë qe pesë vjet bashkë, në aspektin profesional.

Por, Aida Doci dhe menaxheri i saj Naser Qeli bashkë kanë bërë edhe jetën private, duke u fejuar, e më pas duke u martuar.

Mirëpo, dikur Naseri tashmë bashkëshorten e tij e quante motër.

Të paktën kështu shihet te një fotografi e vitit 2016 ku Naseri shkroi ‘Me motrën time’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here