Home Uncategorized Pa sytjena dhe bluzë të shkurtër, Tayna mezi e mbulon gjoksin

Pa sytjena dhe bluzë të shkurtër, Tayna mezi e mbulon gjoksin

120
0

Projekti i saj i fundit mban titullin “Qe qe” dhe me tu lansuar u kthye në hit.

Kur janë bërë muaj që nga lansimi i kësaj kënge, Tayna ka treguar se tashmë është në studio për realizimin e projekteve të reja.

Por, gjatë kësaj kohe, Tayna po iu qëndron pranë adhuruesve me fotosesione të ndryshme, e që përherë ‘nxisin’ vëmendje.

Reperja e njohur edhe në imazhet e fundit dukej tejet “përvëluese”, në një veshje që nuk linte shumë vend për imagjinatë.

Në bluzë super të shkurtër me ngjyrë të bardhë që gati ia zbulonte gjoksin, të kombinuar me pjesë e poshtme me të njëjtën ngjyrë dhe çizme të gjata, ajo u shfaq më “hot” se kurrë më parë.

Reperja nga Prizreni theksoi linjat, teksa dukej në top formë dhe tejet sek si.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here