Home Uncategorized Këngëtari i njohur del pozitiv me koronavirus

Këngëtari i njohur del pozitiv me koronavirus

65
0

Trey Songz ka njoftuar se ai ka rezultuar pozitiv me koronavirus dhe ai ka një mesazh për fansat.

Këngëtari 35-vjeçar postoi ​​një video në llogarinë e tij në Instagram të hënën (5 tetor), si një mesazh për adhuruesit.

“Këtu me një mesazh shumë të rëndësishëm për t’ju informuar se jam testuar pozitivisht për COVID-19”, tha ai. “Unë kam bërë shumë teste pasi kam protestuar, natyrisht që kam një djalë shumë të vogël në shtëpi, kështu që testohem periodikisht dhe kësaj here për fat të keq dola pozitivi”.

“Do ta marr këtë seriozisht,” vazhdoi Trey . “Unë do të vet-karantinohem, do të jem në shtëpinë time derisa të shoh një shenjë negative.”

Trey gjithashtu përmendin diagnozën e Presidentit Trump me COVID-19.

“Nëse jeni në kontakt me Covid, ju lutem tregoni”, tha ai. “Ju lutem thoni atë. Mos u bëj si presidenti”, tha artisti në fund.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here