Home Uncategorized I tha se po duket si serbe, moderatorja shqiptare nxehet keq

I tha se po duket si serbe, moderatorja shqiptare nxehet keq

141
0

Moderatorja nga Shqipëria, Hygerta Sako, i ka kthyer përgjigje një ndjekësi i cili i ka thënë se po duket si serbe

Hëgerta Sako shpesh ndan imazhe duke shfaqur bukurinw në rrjetet sociale.

Natërisht komentet e ndrëshme, komplimentet nuk mungojnë, megjithëse moderatorja së fundi ka hasur në një koment që nuk i ka pëlqyer aspak.

“Dukesh si serbe“, i shkruan një person serb ish misit shqiptar.

Hëgerta nuk e lë pa një përgjigje komentuesin serb, duke ia kthëer me krenari se është shqiptare.

“Dukem si shqiptare dhe jam krenare që kam gjak ilir”, i është përgjigjur moderatorja.

Këtë gjë vendos të shpërndajë me të gjithë në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shoqëron me fjalët “Edhe bukurinë duan të na e përvetësojnë shkijet”, ka shkruar ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here