Home Uncategorized Shikojeni çfarë ngjashmërie ka Arbana me mbesën e saj

Shikojeni çfarë ngjashmërie ka Arbana me mbesën e saj

90
0

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo publikon shpesh foto nga përditshmëria, ku në shumicën e rasteve shihet pranë të dashurve të saj.

Së fundmi, moderatorja ka dalë për shopping me gocën e vëllait të saj, me Kenzën dhe ka bërë disa postime në Instastory. Ndjekësit kanë vënë në pah ngjashmërinë e madhe mes tyre dhe i kanë dërguar mesazhe Arbanës.

Moderatorja i ka publikuar mesazhet në Instastory dhe ka shkruar: “Sa herë që publikoj një foto ose video me Kenzën!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here