Home Uncategorized Martohen Aida Doçi dhe Naseri

Martohen Aida Doçi dhe Naseri

302
0

Një javë më parë këngëtarja Aida Doçi është fejuar me Naser Qelin, menaxherin e saj shumëvjeçar të karrierës.

E duket se pas kthimit nga Turqia, radha ka qenë për një tjetër hap, atë të martesës.

Prive.al ka siguruar fotografi të realizuara sot që shfaqin Aidën nuse shoqëruar me një urim për martesë.

Ceremonia është zhvilluar në shtëpi, mbase edhe për shkak të situatës me pandeminë por sërish, brenda traditave tona për marrjen e nuses. Shumë urime çiftit!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here