Home Uncategorized Kjo është femra që e shoqëron Bleron në veturë kur Afrona s’gjendet...

Kjo është femra që e shoqëron Bleron në veturë kur Afrona s’gjendet në Kosovë

73
0

Blero e Afrona janë dyshja mjaftë simpatike që pëlqehen mjaftë nga publiku shqiptar.

Edhe pse gjinden larg njëri tjetrit, ata po arrijnë të ndajnë e të kalojnë momente të bukura së bashku, duke qenë shembull për të tjerët, shkruan “Kosovarja”.

Por, Blero përveç që është burrë i kujdesshëm, ai po tregohet edhe baba mjaftë i përkushtuar ndaj vajzës së tij, Tarës.

Këtë e tregoj edhe përmes një imazhi që publikoj në llogarinë e tij në instastory.

Më plotë stil dhe mjaftë pozitivitet, babë e bijë po shkëlqejnë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here