Home Uncategorized Ja si po duket Donald Trump pas infektimit me Covid-19

Ja si po duket Donald Trump pas infektimit me Covid-19

66
0

Donald Trump edhe pse i infektuar me Covid, eshte kthyer në krye të detyrës. E bija e tij, Ivanka Trump ka publikuar një foto të presidentit amerikan teksa shfaqet duke punuar dhe shkruan se ai eshte i pamposhtur.

“Asgjë nuk mund ta ndalojë atë që të punojë për popullin amerikan. I pamposhtur”, shkruan Ivanka. Nga foto duket se Trump ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Një grup mjekësh që po trajtojnë Presidentin dhanë një vlerësim optimist rreth gjendjes së tij shëndetësore. “Gjendja shëndetësore e Presidentit është shumë e mirë”, u tha mjeku i tij, Sean Conley gazetarëve gjatë në konference.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here