Home Uncategorized Getinjo nuk përmbahet, i bën komentin epik Taynës

Getinjo nuk përmbahet, i bën komentin epik Taynës

120
0

Reperja Tayna së fundmi e ka marrë vëmendjen me fotot që ka sjell e veshur veç me të brendshme.

Pranë fotos ku tregon format e përkryera trupore, Tayna ka pranuar komente të shumta.

Ndër emrat e njohur që i kanë shkruar Taynës ka qenë edhe reperi Getinjo i cili nuk u përmbajt para imazhit të saj seksi.

Ai ia ka dërguar me koment Taynës një zemër dhe një puthje, e më pas tek ky koment nuk kanë munguar komentet e shumta të fansave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here