Home Uncategorized Befason Sara, zbulon si e thërret vjehrrën

Befason Sara, zbulon si e thërret vjehrrën

229
0

Sara ndan imazhin më të mirë me vjehrrën.

Sara Hoxha dhe Ledri janë në pritjen më të ëmbël.

Dyshja shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan Kosovarja.

Është Sara ajo e cila po ndan momente të shumta në lidhje me këtë ndjenjë.

Dje, ajo ka organizuar një “babyshower”, në mënyrë tejet madhështore me shumë të fturar.

Por, imazhi më i bukur është ai bashkë me vjehrrën e saj, ku shihen të lumtura së bashku.

Sara shfaqet duke përqafuar Xherin në foton që ka postuar, ndërsa po me këtë foto zbulon se ajo e quan vjehrrën e saj me emrin përkëdhelës, Pashule.shule.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here