Home Uncategorized A po fejohet Rita Ora?

A po fejohet Rita Ora?

83
0

Rita Ora ka shtuar dyshimet se mund të jetë fejuar nga paraqitja e saj e fundit.

Me një pallto të zezë, kapelën në kokë e maskën në fytyrë, Rita u pa me plot stil, duke u larguar nga restoranti meksikan “Taqueira” në Londër.

Në gishtin e fejesës shihej “sefte” një unazë, e cila si duket mund të jetë zyrtarizim i lidhjes së saj me Roman Gavras,.

Madje thuhet se motra e saj Elena dhe shoqet që kishin dalë me Ritën talleshin me unazën që ajo për të parën herë e kishte në dorë.

Dukej se ishte një unazë me safir dhe diamant dhe çmimi i saj sillet rreth 50 mijë funte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here