Home Uncategorized Sa shumë i ka zmadhuar buzët Blerona

Sa shumë i ka zmadhuar buzët Blerona

103
0

Blerona Zeqiri është ndër moderatoret e cila ka bërë ndërhyrje të shumta tek vetja.

Ajo karrikerën e ka filluar qysh në moshë të re, ku tashmë është tejet e njohur me punën dhe përkushtimin e madh, shkruan “Kosovarja”.

Kohëve të fundit, Blerona më shumë komentohet rreth paraqitjes fizike, duke tërhequr vëmendje të madhe.

Në imazhet e fundit, janë buzët e saj që i duken të zmadhuara dhe e bëjnë të duket krejtësisht ndryshe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here