Home Uncategorized Ronela ekspozon vithet bombastike në fustanin e zi

Ronela ekspozon vithet bombastike në fustanin e zi

126
0

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Bukuroshja ka publikuar një Instastory ku shihet e veshur me një fustan të zi duke marrë poza të ndryshme.

Ajo është mjaft aktive dhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor i Ronelës quhet “Gënjeshtar je X Pare” , i cili u prit mjaft mirë nga publiku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here