Home Uncategorized Motra e Duas shfaqet hot në pozat me bikini

Motra e Duas shfaqet hot në pozat me bikini

109
0

Dua Lipa është një prej emrave më të komentuar dhe suksesshëm në vend dhe botë mirëpo në media nuk shkruhet vetëm për të.

Edhe anëtarët e tjerë të familjes janë të ndjekur në rrjete sociale dhe emrat e tyre i shohim edhe në media.

Ishte motra e Duas, Rina Lipa, ajo e cila së fundmi e mori vëmendjen e ndjekësve me disa foto në Instagram.

Ajo është shfaqur tejet atraktive e veshur në bikini me ngjyrë të gjelbër.

“Hidratim”, ka shkruar Rina pranë postimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here