Home Uncategorized Melinda Ademi bënë tatuazh shqiponjën në këtë pjesë të trupit

Melinda Ademi bënë tatuazh shqiponjën në këtë pjesë të trupit

254
0

Rep artistja shqiptare Melinda Ademi, që është rritur në Amerikë, ka ardhë në Kosovë për të ngjitur hapat e karrieres në botën e muzikës.

Ani pse me të gjitha premisat e një ylli ndërkombëtar, Melinda po bënë muzikë shqip dhe tashmë suksesi i saj është i madh, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e ka lënë të hapur opsionin për depërtim në tregun ndërkombëtar. Pra, sipas saj, kurrë nuk i dihet.

Në ndërkohë, për të treguar se është krenare që është shqiptars, ajo ka tatuazhuar shiponjën dy krerëshe në dorën e saj, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here