Home Uncategorized Kështu kujdeset Learta për fëmijën në bark

Kështu kujdeset Learta për fëmijën në bark

81
0

Learta Jakupi është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Në të shumtën e rasteve ajo kalon në lajm, me pozat e shumta që publikon, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është një nënë e përkushtuar dhe çdo herë shfaq interesimin që ka për familjen e saj.

Javë më parë, Learta ka bërë të ditur që do të bëhet nënë për herë të dytë.

Këtë ndjesi ajo po e shpreh në mënyra të ndryshme, duke shfaqur lumturinë që e ka për vajzën që do t’i vijë në jetë.

Për më shumë, shihet fotografia që ka postuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here