Home Uncategorized Ja nga çka frikësohet Kejvina Kthella

Ja nga çka frikësohet Kejvina Kthella

98
0

Modelja bukuroshe, Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo publikon foto të ndryshme nga përditshmëria, të cilat marrin vëmendjen e ndjekësve.

Kejvina udhëton shpesh, por së fundmi ka zbuluar frikën e saj më të madhe. Ajo ka frikë nga lartësitë dhe këtë e ka treguar me anë të disa postimeve në Instastory.

Modelja ka publikuar foto ku shihet duke udhëtuar me avion, krahas së cilave shkruan: “Vetëm avioni m’i ngren rrahjet e zemrës në 10000000. Si jemi me frikën?”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here