Home Uncategorized Afërdita Demaku me poza provokuese në hotel

Afërdita Demaku me poza provokuese në hotel

155
0

Prej se ka humbur peshë, është dobësuar e ka krijuar linjën e dëshiruar, këngëtarja Afërdita Demaku nuk është ndalur.

Ajo, përditë publikon foto, ku vë në pah fizikun e saj, e ku duket mjaftë e re dhe e freskët.

Këngëtarja së fundi ka pozuar nga oborri i një hoteli dhe siç mund të shihet, poza është mjaftë joshëse, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, këngëtarja e famshme sapo ka sjell një projekt mjaftë melankolik, ku i këndon dhimbjes për humbjen e një personi të dashur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here