Home Uncategorized Loredana Zefit i zbulojnë diçka që nuk do ti pëlqej

Loredana Zefit i zbulojnë diçka që nuk do ti pëlqej

105
0

Prej se ka dalë në skenë, media në vend është marrë më shumë me jetën sesa me muzikën që ajo ka bërë, shkruan “Kosovarja”.

Emri i Loredana Zefit, reperes shqiptare që jeton në Zvicër e që ka karrierë të bujshme në Gjermani, është lakuar pafundësisht.

Që nga lidhja me reperin Mozzik dhe dita kur u bë nënë, në shtypin rozë në Kosovë e Shqipëri, komentet për reperen nuk janë ndalur. E, shumë lajm ka bërë edhe pamja e saj e jashtme.

Është një tentim i vazhdueshëm që të publikohen foto se si ishte e si është Loredana. Ndryshimi padyshim që është i madh, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here