Home Uncategorized Bebe Rexha pozon e lagur nga banjo

Bebe Rexha pozon e lagur nga banjo

111
0

Bebe Rexha së fundi ka befasuar fansat me ndryshimin e papritur që bëri në dukje.

Këngëtarja ka ngjyrosur flokët me ngjyrë të kuqe, ndërsa për fansat solli edhe procesin se si e realizoi këtë ndryshim.

Së fundi, ajo publikoi një fotografi të shkrepur nga momenti kur ngjyrosi flokët dhe shfaqet joshëse e lagur në banjo.

Artistja kishte veshur një bluzë të bardhë, ndërsa dukej shumë provokuese teksa u fotografua në banjo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here