Home Uncategorized Ky është i mituri që humbi jetën mbrëm në Polluzhë të Drenasit,...

Ky është i mituri që humbi jetën mbrëm në Polluzhë të Drenasit, pasi e përplasi vetura FOTO

132
0

Aksidenti i pasditës së djeshme, i mori jetën 8 vjecarit, L.M nga fshati Polluzhë e Drenasit.

Drenica Sot ka raportuar në vazhdimësi për rastin dhe rrethanat, derisa në redaksinë tonë ka arritur edhe një fotografi e viktimës, që ishte nxënës në shkollën “Shaban Polluzha”, dhe vijonte mësimet në klasën e dytë në këtë shkollë, shkruan Drenica Sot.

Pamja e më poshtëme, censurohet për arsye të moshës së viktimës./DrenicaSot/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here