Home Uncategorized Kida mahnit me fytyrën pa grim

Kida mahnit me fytyrën pa grim

176
0

Kida përveç këngëve të saj, pëlqehet shumë edhe për fizikun e saj dhe bukurinë natyrale.

Këngëtarja e njohur krahas dukjeve ekstravagante në klipe dhe fotosesione, ajo nuk heziton që herë pas here të tregoi si është pamja e saj pa grim dhe e thjeshtë.

E këtë e ka bërë edhe së fundi kur ndau një fotografi në Instagram, teksa shihet krejtësisht natyrale.

Artistja e suksesshme dukej në top formë dhe mjaft simpatike edhe me këtë pamje të thjeshtë.

Ndryshe, kujtojmë që Kida po shijon suksesin e këngës “Edhe sa”, ndërkohë që po punon me projekte të reja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here