Home Uncategorized Kështu e befason djali i Gilit të dashurën e tij

Kështu e befason djali i Gilit të dashurën e tij

105
0

Gili, ka vite që është bërë pjesë e skenës muzikore, duke qenë gjithmonë e dalluar me paraqitjet e saj interesante dhe mjaftë me stil.

Vëmendje të madhe mediatike ka arritur të mar edhe djali Roberti që kur zyrtarizojë lidhjen me Herolinën, shkruan “Kosovarja”.

Çifti kanë raporte të lakmueshme me njëri tjetrin, ku shpesh i bëjnë dhurata të shumta e sigurisht goxha të kushtueshme.

Kësaj radhe Herolina na tregoj me dhuratën që ia ka bërë ai.

Ishte një buqetë me lule të bukura e të freskëta duke e bërë të ndihet e bekuar për mashkulli që ka pranë vetes.

Emocionuese kjo, a po?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here