Home Uncategorized Dafina Zeqirit i bien vetullat

Dafina Zeqirit i bien vetullat

109
0

A ka këngëtare ose fytyrë publike që eksperimenton më shumë se Dafina Zeqiri?

Këngëtarja e njohur e muzikës moderne, padyshim që është format unik dhe tejet e guximshme sa i përket stilit të muzikës dhe veshjes, shkruan “Kosovarja”.

Dafinën e kemi parë në një mori stilesh, kryesisht avangarde, e së fundi edhe pak të çuditshme.

Në disa nga fotot e fundit, ajo shfaqet kryesisht me paruke, me grim dramatik dhe pa vetulla.

A po iu pëlqen kështu?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here