Home Uncategorized A u bashkua Mozziku me Loredanen?

A u bashkua Mozziku me Loredanen?

98
0

Prej kohësh marrëdhënia e tyre është në sytë e gojën e publikut.

Mozzik dhe Loredana, çifti i njohur i reperëve që kanë një vajzë, i dhanë fund lidhjes pa bërë të ditur arsyet, shkruan “Kosovarja”.

Sot e kësaj dite nuk dihet saktësisht se përse ata u ndanë.

E, së fundi po qarkullojnë thashetheme se dyshja janë bashkuar sërish. Po qarkullon një foto ku ish çifti shihen bashkë në një pishinë, shkruan “Kosovarja”.

A thua të jetë foto e re?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here