Home Uncategorized “Sofija” publikon foto nga një dasmë: Ministër na fal për idare e...

“Sofija” publikon foto nga një dasmë: Ministër na fal për idare e kem

152
0

Me masat për parandalimin e koronavirusit janë të ndaluara mbajtja e dasmave dhe ahengjeve familjare, prandaj këtë vit pak ka patur një të tillë, ose aspak.

Por, aktori i njohur i humorit, Adnan Blaku ka postuar së fundi një fotografi në rrjetet sociale ku shihet në një dasmë.

Aktori që njihet më së miri si “Sofija” shihet i rrethuar me njerëzve, teksa edhe me shaka ka treguar pse është bërë ky aheng familjar.

“Ministër na fal a? Po për idare e kem”, ka shkruar aktori nw mbishkrimin e imazhit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here