Home Uncategorized Gentës i ekspozohet trupi si ngjalë me këtë fustan

Gentës i ekspozohet trupi si ngjalë me këtë fustan

145
0

Gjithmonë ishte në qendër të vëmendjes, duke u veçuar për stilin e saj dhe vallëzimin me plot energji në skenë.

Tani i mjaftojë të zyrtarizojë lidhjen me biznesmenin turk, ku emri i saj po lakohet mjaftë nga mediet rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është duke jetuar një jetë përrallore, duke u ndjerë e plotësuar me praninë e Ustës.

Edhe Usta publikisht ka treguar se është i dashuruar kokë e këmbë në Gentën, ku shpërndan imazhe të ndryshme të saj.

Së fundmi, Genta e veshur me një fustan të ngushtë për trupi theksoj linjat trupore e cila po ngjason si ngjalë.

Edhe me kalimin e viteve athua si po arrin të jetë kaq perfekte?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here