Home Uncategorized E pabesueshme se për çfarë kërkon ndihmë Leonora Jakupi

E pabesueshme se për çfarë kërkon ndihmë Leonora Jakupi

103
0

Leonora Jakupi po e kërkon ndihmën e fansave pasi dikush po manipulon me emrin tim.

Këngëtares së njohur shqiptare, Leonora Jakupi, së fundmi i ka ndodhur diçka e pakëndshme.

Dikush ka hapur llogari në Facebook në emër të saj dhe ka manipuluar.

Në emër të Leonorës është shkruar se ajo dëshiron që ti dhuroi 15 Iphone 11 Pro Max dhe shkruan se duhet të ndiqen rregullat e lojës.

Mirëpo këngëtarja ka kërkuar ndihmën e fansave për ta bllokuar atë llogari pasi dikush ka dashur të përfitoj në emër të saj.

“Të dashur miq raportojeni këtë faqe në fb e cila manipulon njerëzit në emrin tim!”, është shprehur Leonora.

“Faqe falso, lajme të pa vërteta”, ka përfunduar ajo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here