Home Uncategorized Çika e së famshmes në ditën e parë të shkollës, 12 mijë...

Çika e së famshmes në ditën e parë të shkollës, 12 mijë euro çantë, 100 mijë euro veturë

108
0

Vajza e Kylie Jennerit, Stormi është regjistruar në klasën e parë.

Nëna e saj ka pasuri rreth 900 milionë dollarë dhe normalisht se edhe dita e parë e Stormit ishte e rrethuar me luks.

Vetëm çanta e saj “Hermes” ka vlerë 12 mijë euro.

Vogëlushja simpatike ka pozuar në nisjen në shkollë pranë një veture megaluksoze me vlerë mbi 100 mijë dollarë.

Stormi, vajza e Kyliet në lidhjen me Travis Scottin kishte të mbathura të firmës “Air Jordans” në vlerë 300 dollarë dhe vathë diamanti me vlerë afro 1.000 dollarë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here