Home Uncategorized Mihrija: Kush po thotë se jam plakur

Mihrija: Kush po thotë se jam plakur

108
0

Mihrije Braha është një prej këngëtarëve që prej viteve njihet për hitet që ka sjell, por edhe si një femër elegante dhe që gjithmonë paraqitet në formë të mirë.

Ajo çdo ditë e më shumë e dëshmon që mosha është vetëm numër dhe kjo bie në sy edhe në i mazhet e fun dit që ka hedhur në llogarinë e saj në Instagram.

Mihrija erdhi joshëse në fustan të zi elegante, e që ia theksonte dhe format e saj të trupit, ndërsa mo ri komplimente nga miq dhe adhurues.

Ndërkohë, Mihrija ka kohë që nuk ka prom ovuar një projekt të ri muz ikor, por mbetet preze nte me emisionin televiziv.

Ani pse ditë më parë ishin komentuar disa foto të Mih rijes se ka filluar të plaket, me këto foto e poza sot ajo e dëshmoi të kundërtën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here