Home Uncategorized Kështu dukej trupi i Adelinës 1 muaj pas lindjes së vajzës

Kështu dukej trupi i Adelinës 1 muaj pas lindjes së vajzës

206
0

Këngët e saj të dikurshme kanë lenë gjurmë në skenën muzikore.

Duke vazhduar me profesionin e saj si mësuese, ajo po arrin t’ia dal mbanë duke shënuar suksese të mëdha, shkruan “Kosovarja”.

Kohëve të fundit në trend kanë hyr operacionet e editimet e shumta, gjë e cila duket se i pengon këngëtares në fjalë.

Ajo publikoj një imazh në të cilin tregoj se ndryshe nga koleget e saj, kjo ka pasur disa ndryshime në trup pas lindjes së vajzës.

Duke reklamuar me krenari trupin e saj, ajo dëshmoj që është krenare dhe mburret për këto ndryshime që ka pësuar, duke ia dhënë ndjenjen më të bukurën në botë- të qenurit nënë.

Ajo ka edhe një mesazh domethënës për të gjitha, lexojeni!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here