Home Uncategorized Bebe Rexha prezanton të dashurin e saj

Bebe Rexha prezanton të dashurin e saj

143
0

Prej kohësh këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha është përfolur shumë në mediat rozë për lidhjen e saj më të re të dashurisë.

Disa ditë më parë ajo kishte publikuar një foto në të cilën shihej regjisori, Keyan Safyari dhe menjëherë spekullimet filluan në rrjet.

Së fundmi këngëtarja ka vendosur mos fshihet më dhe të dalë hapur me partnerin që i ka vjedhur zemrën.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja bionde është parë në krahër e Keyan.

Të veshur të dy me të bardha krah njëri tjetrin shihen mjaft të lumtur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here