Home Uncategorized Arbenita i’u lë pa fjalë në të brendshme

Arbenita i’u lë pa fjalë në të brendshme

114
0

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të pëlqyera, kjo për shkak të bukurisë dhe linjave trupore të saj.

Ajo asnjëherë nuk heziton t’i shfaq linjat e saj trupore, të cilat gjithmonë janë të komentuara nga fansat e saj.

Së Fundmi, ajo në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka tërhequr vëmendje të madhe, duke mahnitur fansat me linjat e saj trupore.

Ajo shfaqet me një lloj të brendshme të zeza dhe me një qëndrim tërheqës, i cili nuk u la pa u komentuar nga publiku.

Por ajo nuk e la me kaq. Në një fotografi tjetër, Arbenita duket më elegante, me një fustan të shkurtër me ngjyrë bezhë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here