Home Uncategorized Reja e Gilit tregon format e përkryera nga palestra

Reja e Gilit tregon format e përkryera nga palestra

82
0

Nuk iu desh shumë dhe menjëherë hyri në top emrat e rejave më të përfolura.

Flasim për Herolinën, renë e Gilit, e cila po komentohet mjaft shumë nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Përveç famës së vjehrrive që i ndihmoi goxha shumë të bëhet e famshme, ajo tani po arrin ta mbajë gjatë tërë kohës vëmendjen kah vetja.

Kjo falë postimeve të bukura e jo rrallë herë provokuese që ndan për ndjekësit e saj.

E sot Herolina ka publikuar një video nga palestra ku shihet në top formë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here