Home Uncategorized Prezantuesja shqiptare preket nga COVID-19 (FOTO)

Prezantuesja shqiptare preket nga COVID-19 (FOTO)

173
0

Prezantuesja shqiptare, Arjola Shehu ka bërë me dije se është prekur nga Covid-19.

Ajo ndau një deklaratë me ndjekësit e saj në Instagram duke iu treguar se është e mbyllur në shtëpi me temperaturë dhe pa mundësi për të dalë nga dhoma e saj.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e saj të plotë të ndarë me publikun.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here