Home Uncategorized Këngëtari shqiptar i bën propozim romantik të dashurës gjatë xhirimeve të klipit!

Këngëtari shqiptar i bën propozim romantik të dashurës gjatë xhirimeve të klipit!

146
0

Janë dy këngëtarë të ri, por që kanë fituar zemrat e publikut me zërin dhe ëmbëlsinë e tyre.

Artistët, Fidan Gashi dhe Rita Haziri secilën herë e më shumë po bëjnë emër në tregun e muzikës me projekte të ndryshme muzikore.

Por, përveç që janë bashkëpunëtor në muzikë, ata janë të pandashëm edhe në jetën private.

Dhe çifti tashmë kanë vendosur që lidhjen e tyre ta dërgojnë në një nivel tjetër, kjo pasi Fidani i ka propozuar Ritës gjatë xhirimeve të klipit të ri.

Në fund të klipit shihet dhe momentin emocionues dhe reagimi i Ritës pas propozimit./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here