Home Uncategorized Kaq të bukur e ka bashkëshorten Robert Bojaj

Kaq të bukur e ka bashkëshorten Robert Bojaj

130
0

Robert Bojaj është gazetari, spikeri dhe Dj i njohur kosovar i cili prej vitesh udhëheq emisionin e shumë shikuar ‘Prite të gjelbërten’.

Që nga ky emision tani edhe zëri tij është bërë i njohur, po edhe vet ai si figurë e ekranit, shkruan “Kosovarja”.

Natyrisht që edhe jeta e tij private zgjon kureshtje të madhe, pasi që jo rrallë herë Robi ka ekspozuar në rrjetet sociale edhe familjen e tij.

Në veçanti bashkëshorten e cila është parë duke i dhënë përkrahje në vazhdimësi gjatë profesionit të tij.

Për ju që nuk e njihni kjo është bashkëshortja bukuroshe e klinasit Robert Bojajt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here