Home Uncategorized Ja si duket Arbana në bikini në ditët e fundit të shtatzënisë

Ja si duket Arbana në bikini në ditët e fundit të shtatzënisë

111
0

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani po pret plot emocion të bëhet nënë për herë të dytë.

Moderatorja nuk ia ka kursyer vetes pushimet edhe këtë verë teksa është në prag të lindjes së fëmijës së dytë.

Paparaci i “Panorama plus”, e ka fotografuar Arbanën gjatë pushimeve me familjarët.

Moderatorja shfaqet me bikini dhe në sy bie barku i rrumbullakosur.

Në disa prej fotove Arba na shfaqet në shoqërinë e të ëmës ndërsa në të tjera duke u argëtuar në pishinë me mbesën e saj.

Kujto jmë që Arbana do të rikt hehet në ekran në janar me prog ramin “Dua të të bëj të lumtur”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here