Home Uncategorized Çifti i njohur i showbizit bëhen prindër për herë të parë

Çifti i njohur i showbizit bëhen prindër për herë të parë

69
0

Aktori Joaquin Phoenix, protagonisti i filmit “Joker” dhe partnerja e tij, Rooney Mara janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ka konfirmuar regjisori Viktor Kossakovsky.

Gjatë Festivalit të Filmit Zyrih 2020, Viktori ka zbuluar se çifti janë bërë me djalë. Atij i kanë vendosur emrin e veçantë River, në nder të vëllait të Joaquin, i cili ka ndër ruar jetë në moshën 23-vjeçare nga mbidoza.

“Joaquin sapo është bërë baba meqë ra fjala. Ka lindur një djalë i bukur i quajtur River”, është shprehur regjisori.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here