Home Uncategorized Tërmet në Shqipëri, ja sa ballë ishte

Tërmet në Shqipëri, ja sa ballë ishte

142
0

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Shqipëri. Epiqendra e tërmetit ka qenë 4 kilometra larg Lushnjës dhe 33 kilometra larg Elbasanit.

Tërmeti ishte me magnitudë 3.0 i shkallës rihter dhe një thellësi prej 10 kilometrash.

Lëkundjet janë ndjerë goxha, por nuk ka raportime për dëme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here