Home Uncategorized Melinda e shfaq gjuhën para fansave

Melinda e shfaq gjuhën para fansave

131
0

Reperja e njohur kosovare Melinda Ademi arriti të hyjë fuqishëm në tregun muzikor duke pasur një numër të madh fansash anë e mbanë ku ka shqiptar.

Edhe pse e re në moshë, arriti të korr suksese të mëdha duke u cilësuar si një nga reperet me të pëlqyera, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është mjaftë e përfolur për ekspozimet e saj të shumta, ku gjithmonë mahnit me bukurinë dhe linjat trupore bom bastike.

Kësaj radhe ajo vendosi të lazdrohet para kamerës, duke shfaqur gjuhën para ndjekësve të saj.

Gjest jo i mirë ky a po?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here