Home Uncategorized Mblidhen gratë në shtëpinë e Shyhretes. Çka po ndodh?

Mblidhen gratë në shtëpinë e Shyhretes. Çka po ndodh?

257
0

Këngëtarja e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, prej shumë vitesh ka kënduar për të tjerët, duke u bërë më të bukura gëzimet familjare, shkruan “Kosovarja”.

Shyhretja, shpesh është quajtur edhe “sherbeti i estrades” dhe kështu duket të jetë.

Në familjes e këngëtares, vitet e fundit ka pasur mjaftë mbledhi, festa ditëlindjesh, dasma e ahengje, që janë parë edhe në publik.

Po sot çka ka të re, që janë mbledhur, veshur e zbukuruar zonjat e zonjushat a familjes?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here