Home Uncategorized LABINOT TAHIRI “SHPËRTHEN” NDAJ MINISTRIT ZEMAJ: JA KA Q** NANËN ARTIT E...

LABINOT TAHIRI “SHPËRTHEN” NDAJ MINISTRIT ZEMAJ: JA KA Q** NANËN ARTIT E KULTURËS NË KOSOVË

106
0

Labinot Tahiri nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook e ka kritikuar ministrin e Shëndetësisë, Armend Zemaj.

Sipas Labit virusi është zhdukur por së bashku me të është shuar edhe muzika dhe mbrëmjet e natës ku kanë punuar mbi 20.000 të rinj.

Më poshtë e gjeni postimin e plotë të këngëtarit i cili ka “shpërthyer” keq ndaj Zemajt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here