Home Uncategorized Kështu kombinohen djali dhe reja e Shkurtes

Kështu kombinohen djali dhe reja e Shkurtes

129
0

Jo rastësisht u thuhet dyshja e heshtur, pasi që asnjëri prej tyre nuk ekspozohen shumë në rrjetet sociale.

Flasim për dyshen simpatike djalin hastret të Shkurte Fejzës dhe partneren e tij gjakovare Erza Danën, shkruan “Kosovarja”.

Përderisa përditë shkruhet e flitet për Leartën e cila ekspozohet shumë në rrjetet sociale, Erza dallon shumë prej rejave tjera, e kjo është thënë me dhjetra herë.

Ajo dhe partneri saj rrallë herë ndajnë imazhe edhe kur e bëjnë ndodh atëherë kur ndodhen në pushime ose në ndonjë shëtitje.

Ashtu siç kanë vepruar edhe sot, ku janë shfaqur edhe të kombinuar me njëri-tjetrin.

Ja shikojeni sa këndshëm po duken.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here